Навигация

 • Archaic Heart International
 • Контакты и Ссылки
 • Книга Отзывов о проекте Archaic Heart
 • Онлайн гадание

  Zīmogi, iniciācijas un kristīšana: kā tas strādā (Maelinhon)

  – Vai pie jums var noņemt kristību Islamā? – es lasu minimums reizi mēnesī kādā no ēpastiem. Parasti tālāk seko jautājums, vai es personīgi, izdarot lielu pakalpojumu, varu iepļaukāt budisma zīmogu.

  No kā var izdarīt skumju secinājumu, ka auditorija, pat ļoti aptuveni, nesaprot, kas ir zīmogi, iniciācijas, iniciāciju rituāli un viss pārējais un ar ko tas atšķiras, kā ar tiem sadzīvot un vai ir iespējama “kristība Budismā”. Nu ko, izdarīsim nelielu FAQ pārskatu šai asai un nepietiekami apskatītai tēmai, tāpēc ka noderīgas informācijas pat par kristībām nav ne tikai netā, bet vispār fiziskajā pasaulē. Kristietības Egregora un Musulmaņu Egregora turētajiem ir ļoti neizdevīgi lai tāda informācija būtu. Pie tam vēl sīkāk paskaidrosim kā strādā kristību zīmogs un kāpēc to nevar noņemt vienkārši apzīmējoties ar rūnām.

  Kas ir smalkā slāņa zīmogi

  Man somā ir trīs pases. Un nē, es neesmu kriminālais elements, vienkārši man ir manas valsts iekšējā pase, manas valsts ārzemju pase un Spānijas pase, kas apliecina to ka es te dzīvoju uz noteiktām tiesībām.

  Tur ir rakstīts, kas es esmu, cik man ir gadi, un iešūta visāda citāda informācija, kas palīdz mani atrast un identificēt. Un tas neskaitot visādas apdrošināšanas, atļaujam, diplomus, apliecības, īpašumu tiesībām u.t.t. Ja mēs nedaudz paplašināsim apziņas horizontes un vizualizēsim, ka pasaule ir krietni lielāka nekā fiziska tad uzreiz ir jautājums: vai būtnēm ir dokumenti?

  Tā ir milzīga, sarežģīta pasaule ar slāņiem, pasaulēm, valdībām, piekļuvēm, kaut kam līdzīgam jurisprudencei un dokumentiem tur ir jābūt. Bet iedomāties lai kāds inferns nēsātu līdzi kabatā grāmatiņu ar aizkustinošo pentogramiņu uz aploksnes – protams ironiski, bet tomēr nē, nenēsā.

  Smalkais ķermenis un smalkā pasaule paredz smalko dokumentu. Un no pašiem sirmiem laikiem smalkajos kā dokuments tiek izmantots tā saucamais zīmogs. Tas ir neliels apgabals uz ķermeņa, visbiežāk gar mugurkaulu, kur tiek uzklāts kaut kas līdzīgs tetovējumam. Aplī vai citā rāmī, tumšiem burtiņiem rakstīts — jūsu priekšā – Tāds un Tāds, viņš ir tādā veida, tādas pilsonības, un viņam ir tādas piekļuves. Un tā ir atvērta informācija, jebkurš var to nolasīt bez atļaujas, tāpēc ka būt saprašanā ar ko tu esi sastapies – ir drošības jautājums.

  Kaut kas līdzīgs šīm.

  Pašu zīmogu uz jebkāda cilvēka un necilvēka ķermeņa var būt kaudze. Tur ir gan darbs, gan pilsonība, laulība, un jāšanas klubs brīvdienās.

  Zīmogus, provizoriski, var sadalīt trīs tipos:

  • Civilie zīmogi. Tas ir vārds, pilsonība u.t.t. Piemēram, būtne attiecās pie Augšējām pasaulēm, bet dzīvo kādas citās vietās un zīmogā tas viss būs atspoguļots. Tur būs ierakstīts, kas tas ir, kur viņš ir piereģistrēts, un kur un uz kādām tiesībām mīt. Tāpēc redzīgiem praktiķiem ir grūti iebāzt, ka tu esi mirušā vectētiņa gars, ja tev pasē armijas valodā uz balta rakstīts cits.
  • Piekļuves zīmogi. Parasti šis zīmogs ziņo par to kur jūsu junits strādā un kādā amatā. Ja viņš strādā izlūkošanā vai kādās citās netiešās struktūras, tad zīmogs, vis biežāk, tiks lasīts tikai konkrētajos nosacījumos. Bet parasti tur tiek rakstīts, kaut kas tāds “Arkadijs Pļuškins, 31ās divīzijas elimu tipa erceņģelis, ģenerāla Žoras sekretārs”. Tādi zīmogi dod piekļuvi, t.s. tie tiek izmantoti kā atslēga un personīgais kods, piem. enerģijām, egregoriem, darba materiāliem, informācijas, apvidus. Parādīja zīmogu – ielaida vai ieslēdza to, kas tev ir vajadzīgs.
  • Personīgie zīmogi. Ļoti plaša sistēma, kur var būt viss kas. Piederības zīmogs tautai, ordenim, ģimenei, ciltij, grupai, laulības u.t.t. Dievu un citu personīgie zīmogi var būt no šis sērijas. Īsumā, viss kas netiek pirmajās divās grupās. Piemēram: Kungs Belials nolēma jūs pasargāt vai kādi citādi atzīmēt, un viņš jūs tādā veidā jūs ieraksta savā bāzē, izplatot uz jums savas ģimenes labvēlības un aizsardzības.

  Daži zīmogi – kā automātiskas vīzes lidostā – tiek iedotas pēc pieprasījuma visiem kas piezvanīs durvīs, bez pārbaudēm. Savukārt citas var saņemt tikai iestājoties darbā vai saņemot kādu statusu smalkajos. Kas ir pieņemts arī cilvēkiem: kas ir augšā, tas arī lejā. Tie ir pašu, diplomu un apliecību analogi.

  Kam tie cilvēkiem?

  Cilvēki – juridiski problemātika iedzīvotāju klase, tāpēc ka tie nepieder smalkajām pasaulēm, un papīra pases smalkajos nav nevienam interesanti, vispār. Prasti runājot, būtne redzot cilvēku

  neiedomāsies paskatītiem pasi tam kabatā. Tā meklēs zīmogus uz ķermeņa, lai saprastu kas tas pa čomu, vai viņu drīkst apēst, vai kā citādāk izmantot, un vispār kas tas tāds. Ja zīmogu nav, tad junits – ir neviens, nekā viņu nesauc, un ja gadījumā kas, tad pa pieri neatlidos no kādām struktūrām.

  Vai ir iespējams dzīvot bez zīmogiem? Ja protams var, neviens neliegs. Bez pases arī var dzīvot, jautājums ir tāds, ka tad jūs nevarēsiet darīt VAIRĀKUMU visādu civilo manipulāciju un jums nebūs ne tiesību, ne aizsardzību, ne garantiju. Šeit un tur. Te nevarēs atvērt bankas kontu, nopirkt nekustamo īpašumu, mašīnu, iekārtoties darbā u.t.t. Tur – nevarēs sadarboties ar kādu struktūru, strādāt, paaugstināt līmeni u.t.t. Tāpēc ka juridiskās bāzes ir visur, un nevienam bezvārda pircēji un darbinieki nav vajadzīgi.

  Un kad parādījās reliģijas un to egregori viņi uzsaka masveidā iniciēt pilsoņus pēc visur pieņemtas sistēmas, lai kaut kā, kaut aptuveni un melnrakstā, iedot šai gaļas masai atpazīšanas zīmes un vārdus. Tas ir, pieņemot budisma zīmogu, cilvēks piekrist tam, ka uz viņa smalkā ķermeņa parādīsies civil-zīmogs kur tiks rakstīts, ka viņš Ivanov Pjotr Sramuilovič, tiek attiecināts pie cilvēkiem, tādas un tādas stihijas, dzīvo biezajos, atrodas zem švakas aizsardzības Siddharthi Gautamoviča vārda egregora. Tas aptuveni un rupji, bet vispārēji tā.

  Tāpēc sākotnēji, visas iniciācijas – tas ir banālais dokumentu saņemšanas process. Egregora, vai kādas dievības, slāņa, jeb ka kur ir ieraksti par jums. Tas nenes nekāds saistības, bet lems daudz problēmu. Gadījuma ja kāds jūs apvaino egregoram, hipotētiski, uz to ir jāreaģē un jāaizver. Ja jūs gribat iziet no ietekmes – tas tiek taisīts pa stundiņu, vienkārši jāvēršas pie egregora, tapāt ka pieprasījums pēc zīmoga. Egregora zīmogu var uzlikt tikai pats egregors vai tas, kuram ir piekļuves zīmogs, nekādi citi no malas jums to neuzliks. Tā, lieta vajadzīga, dažreiz pat dzīvību glābjoša.

  Monoteizmu zīmogi

  Kad paradījās monoteizmi situācijas strauji izmainījās, pie tam ne cilvekiem par labu. Un lūk, kāda lieta. Politeistiskie zīmogi – tā ir nedaudz tukša grāmata, sagribēja – apģērba, sagribēja – noņēma. Sliktāk tie nepadara, saistības neuzliek, bet arī aktīvi jums nepalīdzēs. Lai saņemtu palīdzību no egregora, jums ir jāpiestrādā pie sevis, dzīvot pēc viņu likumiem, sūtīt pieprasījumus u.t.t.

  Savukārt monoteistiskie zīmogi – tā pat no mehāniskas puses viedokļa, pavisam cita struktūra, ļoti līdzīga negodīgai bankai, kas saņēma jūsu datus. Pirmkārt, tie ir ļoti aktīvi, un būtiski seko kur jūs devāties, ko darījāt, kā dzīvojat, ko runājat, u.t.t. Zīmogs var iedot pa galvu par likumu pārkāpšanu, vērt ciet ceļus, mainīt domāšanu, aizvērt informāciju, maisīt līnijas tā, lai jūs nevarētu tikt tur kur jums (pēc egregora uzskatiem) nevajag. Jo grēcīgi u.t.t. Ja jūs tomēr tur ejat, jūs saņemiet atgriezienu slimībās un problēmās. Un šis problēmas jums tiek dotas tieši caur zīmogiem, citu ietekmes mehānismu egregoram nav, viņš var caurlaist impulsu caur zīmogu bet mainīt notikumus jums apkārt viņš nemāk, viņam ķepas.

  Un jā, jūsu piekrišana vai nepiedalīšanos rituālos nevienu neinteresē. Zīmogs ir zīmogs, tas nozīmē kas jums ir strikti jāpakļaujas noteikumiem un maksāt (abonēšanas maksu) egregoram, neatkarībā no pakalpojumu izmantošanas vai attieksmi. Tas ir juridiskais līgums ar jūsu tiesību pārkāpumiem, nevis lojāla struktūra, kas ņem vērā visas velmes. Jūs nedrīkstas nodarboties ar ezotēriku, interesēties par citiem panteoniem, un daudz kas cits ko nedrīkst. Apmaiņā pret ko? Jums jautājums. Monoteizmi atseko tikai morāli, no salauztām rokām-kājām, slimībām tie nepasargā, tāpēc ka, kad jums ir slikti – jūs izdalāt vairāk enerģijas.

  Bidismam vai kādam Ziemeļu panteonam ir dziļi violeti, kā jūs tur dzīvojat, ar ko guļat, tas jūs nepieskata, ja jūs par to neprasāt. Tie iedeva pilsonību, gribat – izmantojiet, gribat – nē. Ja gribat

  – lieciet vēl sešus citu panteonu zīmogus, tie nekonfliktē savā starpā. Egregoram tas datu bāzes jautājums, nevis peļņas, tāpēc ka to sistēma ir domāta uzskaitei.

  Priekš Kristietības Egregora, Musulmaņu Egregora, IE – tas ir tieši peļņas jautājums, tāpēc ka no zīmodzniekiem ņem ļoti daudz enerģijas, kad tie prasa kaut ko, vai pārkāp noteikumus. Viņi skatās aiz jums 15 acs pāros, pie tam, tā ir automātiskā sistēma ar savu statistiku, filtriem, automātiskam darbībām, u.t.t. Un katrā Gada Aplī (Колесо Года), sistēma automātiski pieslēdzas visiem kuriem ir zīmogs. Tā burtiski ir kā labs serveris, pieprasa katru zīmogu un fiksē no tās atbildi. Ja atbildes nav (Piem. jūs noņēmāt zīmogu ar runām vai kā citādāk), tad saņemat pa galvu 50 reizes + jauno zīmogu pa pāris diennaktīm. Tā izaug no jauna.

  Otrkārt. Monoteizmu zīmogiem ir sēnes struktūra. Kā ādas vai nagu. Lieta ir tāda, ka politeizmam ir vienalga, cik tam ir cilvēku – 5000 vai 500 000 000, tam tā vienkārši ir pilsoņu datu bāze. Savukārt monoteizmi savus pilsoņus intensīvi ēd, ieraksta savās sistēmās, kā bankas – aktīvi, lai saņemtu vairāk enerģijas. Tāpēc tie ir ļoti ieinteresēti lai cilvēku būtu vairāk, un tie cilvēki neizbēgtu no ietekmes. Kristietības Egregora zīmogi, pēc būtības, sēj sporas , kas vāji kustās pa ķermeni bēgšanas gadījumā. Ja jūs noņemsiet zīmogu, no sporas izaugs jauna.

  Ir diezgan plaša pilsoņu kategorija, kuriem ir Kristietības Egregora zīmogs, bet pašu kristības procedūru tie negāja cauri. Tas nozīmē, ka viņi kaut kur dabūja tas sporas caur ūdeni vai svētīto ūdeni. Caur ūdeni tie tiek pārnesti vislabāk, tāpēc vairākums rituālu ir saistīti ar ūdeni. Ja izsmidzināt inficētus pilienus lielā diapazonā vai arī inficēt ūdensvadus svētkos, liela iespēja dabūt vēl vairākus tūkstošus “bankas klientus”, kuri neplānoja iestāties. Un tas ir peļņas pieaugums, viss ir ļoti vienkārši.

  Tāpēc noņemt zīmogu – nav nekas dižs, diži ir apdrošināt sevi no jaunas, kuru viņi vairākas reizes mēģinās jums iebāzt no jauna. Monoteizmi pakāpeniski sabrūk, un mūsdienās nepalaiž no savām datubāzēm tāpat vien (agrāk laiža vieglāk), tāpēc viens no ceļiem: noņemt zīmogus, pēc tam sporas, un ātri ielikt politeizma zīmogu. Kristietības Egregora un Musulmaņu Egregora tehniski nevar kaimiņoties ar citiem, tāpēc neatradot jūs datubāzē un atradot savā vieta piemēram Odina zīmogu, liks jūs mierā. Bet tas ir ilgs process, izsmeļošs un pašiem spēkiem ir grūti noņemt to ietekmi.

  Ir viens svarīgs aspekts. Maksimāli svarīgs! Viss, kas ar jums notiek ir planetārā ietekme, nevis egregoriala. Vienkārši runājot – jūsu veselība, izskats, notikumi, attiecības , finanses u.c., tiek regulēts ar planētām un ieguldīts no dzimšanas. Egregors var tikai mīkstināt vai padarīt spēcīgu iedzimto vai vērt ciet ceļus, bet notikumus tas neveido, nemāk. Vienkārši runājot, nav svarīgi zem kāda reliģijas egregora jūs būsiet vai nē, jūs tāpat saslimsiet vai izveseļosieties, tāpēc ka tā ir rakstīt notālajā kartē. Bet gan problēmas ar galvu – tas pie viņiem. Domāšanu un tas prombūtni viņi ietekmē perfekti, akurāti iebāžot viņiem piemērotus risinājumus un biedekļus, it kā viss notika tāpēc, ka jūs kaut kad labi/slikti uzvedaties. Ne, viss notika tāpēc, ka tā sakrita karmiskie mehānismi un varbūtību līnijas, bet iedot paskaidrojumu savā laba ir svēti.

  Summējot pateikto, jautājums ir ļoti sarežģīts. No sākumā sistēma izdomāta drošībai un uzskaitei, ļoti viegli pārvēršas izsekošanas, zagšanās un sodu sistēmā. Cilvēkiem un necilvēkiem vienādi. Un nav noteiktas atbildes kā rīkoties, ko noņemt, un ko likt – tas katra gaumes, uzskatu un mērķu jautājums. Galu galā ir liels cilvēku daudzums, kuriem patīk monoteistiskās sistēmas un viņiem tur ir labi. Bet secinājums, kā vienmēr, ir viens – tam ir jāattiecas nopietni. Tādas lietas reāli maina dzīvi un ietekmē to, un ļoti stipri. Tas nav tradīciju jautājums, vai kaut kas ķeksītim. Tas ir juridiskais līgums, un tur viss interesantākais ir rakstīts ar sīko fontu.

  Mylene Maelinhon (c) Archaic Heart materiāls

  Tulkojusi Anastasija BK

  Перейти к

  Was ist ein Egregor (Largsamyel Maelihhon) Die dichte Welt: Anweisungen zum Verlassen (Maelinhon)

  Реклама

   

  Комментариев нет

  Написать комментарий